Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Sztuczna inteligencja pojawiła się dawno temu w książkach science fiction, potem w filmach aż wreszcie stałą się realnym osiągnięciem nauki i techniki dotyczącym każdego z nas. Po Barcelonie i Berlinie czas na Warszawę i nie tylko. Jaki ma wpływ na życie jednostki i społeczeństwa?

Kiedyś smart city kojarzyło się tylko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w przestrzeni publicznej. Obecnie doskonale wiemy, że jest to ważny obszar, ale nie jest decydujący.

Chodzi także o … O co? Dowiesz się więcej sięgając po kolejny numer „Funduszy europejskich na Mazowszu”. Więcej informacji już w najbliższy poniedziałek.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych