Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W dniu 4 kwietnia  br. specjaliści ds. Funduszy europejskich w Lokalnym Punkcie Informacyjnym w Ciechanowie (OZ Ciechanów) Artur Grudek i Paweł Cieśliński na zaproszenie Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie przeprowadzili spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców.

Na spotkaniu przekazane zostały informacje dotyczące zasad aplikowania, aktualnych naborów oraz omówione został konkretne działania i programy operacyjne. Po zakończonym spotkaniu miały miejsce indywidualne konsultacje.

Warto podkreślić, że spotkania informacyjne realizowane przez Lokalne Punkty Informacyjne są jednym z wielu rodzajów zadań realizowanych przez LPI a wynikających z porozumienia z Ministerstwem Rozwoju. 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych