Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Informacje o spotkaniu:

W trakcie spotkań przedstawione będą ogólne informacje o planowanych środkach w nowym budżecie unijnym dla społeczności lokalnej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorców, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy unijnych.

Spotkania, których tematem są „Dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020” mają charakter ogólny i odbędą się w Radomiu:

  • 17 czerwca 2015r. w godz. 10.00-13.15, ul. Kościuszki 5a;

Spotkania dostosowane są do osób niepełnosprawnych ruchowo. W przypadku specjalnych potrzeb osób niepełnosprawnych, prosimy o wypełnienie punktu 2 w ankiecie zgłoszeniowej. Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o przesłanie drogą elektroniczną formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.mazowia.eu na poniżej wskazany adres e-mail: punkt_radom@mazowia.eu lub dostarczenie osobiste do LPI w Radomiu.

Organizatorem spotkań informacyjnych jest:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Radomiu,
ul. Kościuszki 5a,
26 – 600 Radom,
tel.: 022 542 24 71, 022 542 22 52, 022 542 21 28 e-mail: punkt_radom@mazowia.eu

Program:

Podczas spotkań zostaną omówione ogólne zagadnienia związane z:

  • najważniejszymi dokumentami dotyczącymi Funduszy Europejskich w latach 2014-2020;
  • Regionalnym Programem Województwa Mazowieckiego 2014-2020;
  • źródłami informacji o Funduszach Europejskich.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych