Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zapraszamy do udziału w serii spotkań networkingowych online dotyczących finansowania innowacji. Każde z trzech spotkań będzie miało swój temat przewodni. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 9 października o godz. 10:00 na platformie networkingowej,  a tematem przewodnim będzie „Finansowanie innowacji – obecne możliwości i szanse na rynku”. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Celem serii spotkań jest dostarczenie wiedzy uczestnikom oraz nawiązanie relacji pomiędzy różnymi grupami będącymi odbiorcami projektu MSODI tj. instytucje otoczenia biznesu, startupy i firmy z sektora MŚP. Spotkania mają poszerzyć perspektywy dotyczące możliwości współpracy i korzyści jakie z niej płyną. Mają również na celu wywarcie wpływu na walidowane przez Instytucje Otoczenia Biznesu projekty, które otrzymały granty w ramach projektu „Modelowanie Systemu Ofert Dla Innowacji”, a także uzupełnienie ich oferty, integrowanie usług oraz większe dopasowanie do potrzeb odbiorców.

Dla kogo?

Spotkania skierowane są do:

  • przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu,
  • przedstawicieli startupów i firm z sektora MŚP,
  • beneficjentów i grantobiorców projektu MSODI.

Tematy przewodnie spotkań:

9 października –  „Finansowanie innowacji – obecne możliwości i szanse na rynku”

28 października – „3 perspektywy – 1 ekosystem – o współpracy startupów, korporacji i samorządów”

18 listopada – „Ekonomia cyrkularna – sposób na realizację zrównoważonego rozwoju”

Gościem pierwszego spotkania będzie m.in. Borys Musielak (współtwórca i partner zarządzający w SMOK Ventures), który opowie o sposobach pozyskiwania finansowania i inwestycji od SMOK Ventures oraz Paweł Zarzycki ze SmartLife Robotics.

O czym?

W czasie każdego ze spotkań będzie można:

  • wysłuchać prelekcji eksperckiej,
  • posłuchać minidebaty lub wywiadu na temat przewodni spotkania,
  • wziąć udział w networkingu na interaktywnej platformie i zasiąść przy wirtualnym stoliku.

Zgłoszenie uczestnictwa

Rejestracja na spotkanie jest wymagana i dostępna na stronie: https://app.evenea.pl/event/msodi-finansowanie-innowacji

Spotkania networkingowe organizowane są w ramach projektu pozakonkursowego „Modelowanie Systemu Ofert Dla Innowacji” (projekt MSODI) Nr projektu RPMA.03.01.02-14-b657/18, dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś