Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju poświęcone zagadnieniom związanym z konkursem w ramach Działania 1.2 „Sektorowe programy B+R” – GameINN (Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020).
Spotkania informacyjne odbędą się w dniach:
25 maja 2017 r. w Warszawie – Warsaw Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79  w Warszawie

29 maja 2017 r. w Katowicach – angelo by Vienna House Katowice, ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać na adres konrad.kustron@ncbr.gov.pl  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 maja 2017 r.
W temacie wiadomości proszę wpisać „spotkanie informacyjne GameINN” wraz z podaniem nazwy miasta (Warszawa lub Katowice).
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy nie zgłaszać więcej niż 2 osoby z instytucji. O zakwalifikowaniu na listę uczestników spotkania decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie osoby, które prześlą swoje zgłoszenie, otrzymają informację zwrotną dot. zakwalifikowania/niezakwalifikowania do udziału w spotkaniu. Informacja zostanie wysłana na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym.
Zgłoszenie udziału w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody na używanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku/głosu/wypowiedzi przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, dla celów działań informacyjno-promocyjnych (m.in. transmisja on-line). Fotografie, filmy lub nagrania wykonane podczas spotkania mogą zostać umieszczone na stronach internetowych NCBR.
UWAGA
Aby umożliwić jak największej liczbie osób zapoznanie się z poruszanymi zagadnieniami spotkanie z Warszawy (25.05.2017 r.) będzie  transmitowane on-line w czasie rzeczywistym. Śledzenie spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w baner zamieszczony na głównej stronie internetowej NCBR.gov.pl.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś