Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wszyscy korzystamy z efektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej – to jest właśnie #FEnomenUE. Pod takim hasłem odbędzie się 13. edycja Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejszego wydarzenia poświęconego roli funduszy europejskich w rozwoju regionu. W tym roku spotkamy się 14-15 listopada w Warszawie. Przed nami dwa dni pełne inspiracji i wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego, pozarządowego, a także mieszkańców. Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Zapraszamy do śledzenia aktualności publikowanych na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych!

 

13. Forum Rozwoju Mazowsza, save the date (zarezerwuj termin), 14-15 listopada 2023, Stadion Legii Warszawa, a w tle ludzie podczas konferencji

 

Każdy z nas jest inny. Mamy inne potrzeby, zainteresowania, przyzwyczajenia, ale wszyscy korzystamy z tego że już od 19 lat jesteśmy częścią Unii Europejskiej – wyjątkowej wspólnoty u której podstaw leżą wolność, poszanowanie praw człowieka, równość, czy demokracja. Korzystamy również z efektów tysięcy inwestycji dofinansowanych na przestrzeni ostatnich lat. A przed nami kolejne możliwości dostępne w programie „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”!. I właśnie o tym porozmawiamy podczas tegorocznej edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Co się będzie działo podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza?

Forum Rozwoju Mazowsza to dwudniowe, darmowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Do dyspozycji uczestników będą:

  • inspirujące debaty z polskimi i zagranicznymi ekspertami organizowane na dwóch scenach,
  • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków,
  • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
  • konsultacje eksperckie  i networking.

To jednak nie wszystko! Podczas wydarzenia odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian, w którym każdy z nas będzie mógł zagłosować na efekty projektów dofinansowanych przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Już niebawem udostępnimy kolejne informacje! Zachęcamy do śledzenia aktualności strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz profilu Forum Rozwoju Mazowsza w mediach społecznościowych (Facebook oraz Linkedin).

 

 

A tak było podczas ostatniej edycji wydarzenia!

Ostatnia edycja odbyła się w dniach  6-7 grudnia 2022 roku pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspierał również Europejski Komitet Regionów. Wydarzenie współtworzyło ponad 90 ekspertów i przeszło 40 organizacji reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Z szerokiej oferty debat, warsztatów, prezentacji i pokazów w ramach trzech stref tematycznych – Strefy Rozwoju Mazowsza, Strefy Zdrowia oraz Strefy Młodych skorzystało ponad 1,1 tys. osób na miejscu wydarzenia, a kolejne śledziły transmisję prowadzoną na żywo w internecie.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś