Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Mazowsze zmienia się na lepsze. Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego są doskonałym przykładem na efektywne wykorzystanie środków unijnych. Czas ich nagrodzić. Konkurs „Lider Zmian 2019” przeszedł w etap głosowania i teraz każdy z nas może wybrać inicjatywę najbliższą swojemu sercu. Laureatów poznamy już 16 października na uroczystej gali podczas jubileuszowej 10. Edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

 

 

Emisja spotu promującego plebiscyt rozpoczęła się 2 września i potrwa do 6 października. Klip przedstawiający zamysł konkursu można zobaczyć na autobusowych ekranach LCD w Ostrołęce, Otwocku, Piasecznie, Płocku, Pruszkowie, Warszawie i Żyrardowie, na antenach TVP3 Warszawa, TV Radom, TC Płock, TV Wschód oraz w telewizjach internetowych ciechtivi.pl, zyrardowskie.pl i itvpiaseczno.pl.

Więcej informacji o konkursie na: www.liderzmian.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych