Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowsze zmienia się na lepsze. Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego są doskonałym przykładem na efektywne wykorzystanie środków unijnych. Czas ich nagrodzić. Konkurs „Lider Zmian 2019” przeszedł w etap głosowania i teraz każdy z nas może wybrać inicjatywę najbliższą swojemu sercu. Laureatów poznamy już 16 października na uroczystej gali podczas jubileuszowej 10. Edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

 

 

Emisja spotu promującego plebiscyt rozpoczęła się 2 września i potrwa do 6 października. Klip przedstawiający zamysł konkursu można zobaczyć na autobusowych ekranach LCD w Ostrołęce, Otwocku, Piasecznie, Płocku, Pruszkowie, Warszawie i Żyrardowie, na antenach TVP3 Warszawa, TV Radom, TC Płock, TV Wschód oraz w telewizjach internetowych ciechtivi.pl, zyrardowskie.pl i itvpiaseczno.pl.

Więcej informacji o konkursie na: www.liderzmian.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś