Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowsze zmienia się na lepsze. Beneficjenci Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego są doskonałym przykładem na efektywne wykorzystanie środków unijnych. Czas ich nagrodzić. Konkurs „Lider Zmian 2019” przeszedł w etap głosowania i teraz każdy z nas może wybrać inicjatywę najbliższą swojemu sercu. Laureatów poznamy już 16 października na uroczystej gali podczas jubileuszowej 10. Edycji Forum Rozwoju Mazowsza.

 

 

Emisja spotu promującego plebiscyt rozpoczęła się 2 września i potrwa do 6 października. Klip przedstawiający zamysł konkursu można zobaczyć na autobusowych ekranach LCD w Ostrołęce, Otwocku, Piasecznie, Płocku, Pruszkowie, Warszawie i Żyrardowie, na antenach TVP3 Warszawa, TV Radom, TC Płock, TV Wschód oraz w telewizjach internetowych ciechtivi.pl, zyrardowskie.pl i itvpiaseczno.pl.

Więcej informacji o konkursie na: www.liderzmian.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych