Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Kohesio to elektroniczna wyszukiwarka projektów zrealizowanych ze wsparciem funduszy unijnych, utworzona z inicjatywy Komisji Europejskiej. Platforma umożliwia odnalezienie na mapie setek tysięcy projektów. Dzięki Kohesio w prosty i przejrzysty sposób możesz odnaleźć aktualne informacje o projektach realizowanych w ramach Polityki Spójności. Nie zwlekaj, poznaj możliwości Kohesio i sprawdź, jakie inwestycje znajdują się w Twojej okolicy.

 

Na grafice znajdują się postacie korzystające z laptopa, telefonu komórkowego. Obok zamieszczone jest hasło: Skorzystaj z platformy Kohesio i odkryj projekty z dofinansowaniem unijnym w Twojej okolicy!

 

Platforma Kohesio – nowoczesna wyszukiwarka projektów ze wsparciem Funduszy Europejskich

Platforma Kohesio to interaktywna mapa, która zachęca do odkrywania regionów i miast Unii Europejskiej. To także skuteczne narzędzie do poznania takich inwestycji jak np. rewitalizacje budynków historycznych, ochrona mazowieckiej przyrody, modernizacja i doposażenie placówek medycznych, termomodernizacje budynków użyteczności publicznej czy też działań na rzecz integracji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem. Dzięki bazie każdy może dowiedzieć się, w jaki sposób Unia Europejska wspiera rozwój regionów i miast, w tym ich spójność gospodarczą, społeczną i terytorialną. Ponadto po wybraniu na mapie konkretnego projektu, możemy dowiedzieć się więcej o szczegółach jego realizacji.

 

Fundusze europejskie pomagają realizować różnorodne projekty m.in. w takich obszarach jak: badania i rozwój, e-usługi, rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości, ekologia, jakość życia, edukacja, integracja, rozwój transportu, ochrona zdrowia i rozwój rynku pracy. Odkryj, jak wiele dzieje się w Twoim regionie i zajrzyj na stronę Kohesio

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś