Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Na zlecenie Ministerstwa Rozwoju została wyprodukowana seria 8 filmów instruktażowych poświęconych zasadom ubiegania się o środki unijne w perspektywie 2014-2020. Ich tematyka porusza kwestie związane z najczęściej zadawanymi pytaniami pracownikom Punktów Sieci Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zaletą filmów jest prosty język i bezpośredni przekaz dostosowany głównie do takiego odbiorcy, który do tej pory nie miał styczności z unijnym wsparciem.

Formuła instruktażu „krok po kroku” z lektorem-przewodnikiem oraz posługiwanie się pozytywnymi doświadczeniami bohaterów mają zaktywizować odbiorców do zainteresowania się tematem Funduszy Europejskich. Filmy odpowiadają na pytania jak skorzystać z dotacji i zachęcają do korzystania z bezpłatnych źródeł informacji o FE, w tym z Portalu Funduszy Europejskich, portali programów operacyjnych oraz sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich.

Każdy z filmów jest dedykowany innej grupie i przedstawia dopasowaną do niej ofertę unijnego wsparcia. Można z nich się dowiedzieć m.in. jak pozyskać fundusze na rozpoczęcie i rozwinięcie własnego biznesu, założenie startupu, wdrożenie innowacyjnego produktu, pozyskanie zagranicznych klientów lub jak podnieść kwalifikacje i znaleźć pracę.

Filmy są dostępne na Portalu Funduszy Europejskich pod linkiem Skorzystaj z Funduszy Europejskich – filmy instruktażowe i na kanale YouTube pod adresem: Rozwiń swój biznes! – Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś