Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Na zlecenie Ministerstwa Rozwoju została wyprodukowana seria 8 filmów instruktażowych poświęconych zasadom ubiegania się o środki unijne w perspektywie 2014-2020. Ich tematyka porusza kwestie związane z najczęściej zadawanymi pytaniami pracownikom Punktów Sieci Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zaletą filmów jest prosty język i bezpośredni przekaz dostosowany głównie do takiego odbiorcy, który do tej pory nie miał styczności z unijnym wsparciem.

Formuła instruktażu „krok po kroku” z lektorem-przewodnikiem oraz posługiwanie się pozytywnymi doświadczeniami bohaterów mają zaktywizować odbiorców do zainteresowania się tematem Funduszy Europejskich. Filmy odpowiadają na pytania jak skorzystać z dotacji i zachęcają do korzystania z bezpłatnych źródeł informacji o FE, w tym z Portalu Funduszy Europejskich, portali programów operacyjnych oraz sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich.

Każdy z filmów jest dedykowany innej grupie i przedstawia dopasowaną do niej ofertę unijnego wsparcia. Można z nich się dowiedzieć m.in. jak pozyskać fundusze na rozpoczęcie i rozwinięcie własnego biznesu, założenie startupu, wdrożenie innowacyjnego produktu, pozyskanie zagranicznych klientów lub jak podnieść kwalifikacje i znaleźć pracę.

Filmy są dostępne na Portalu Funduszy Europejskich pod linkiem Skorzystaj z Funduszy Europejskich – filmy instruktażowe i na kanale YouTube pod adresem: Rozwiń swój biznes! – Zdobądź wsparcie z Funduszy Europejskich

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych