Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Z powodu pandemii koronawirusa miliony ludzi od tygodni przebywa w domach. Jest to bardzo duże wyzwanie dla systemu edukacji. Dlatego zapraszamy do korzystania z materiałów i platform edukacyjnych rekomendowanych przez Komisję Europejską, w tym efektów projektów dofinansowanych z funduszy europejskich. Mogą z nich skorzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy uczelni wyższych oraz wszystkie osoby zainteresowane edukacją. Większość materiałów dostępna jest w języku angielskim. Trwają jednak prace nad ich przetłumaczeniem na pozostałe języki urzędowe Unii Europejskiej. Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.ec.europa.eu/education.

 

Narzędzia dla uczniów, osób zainteresowanych edukacją oraz nauczycieli

 

Narzędzia dla nauczycieli szkolnych i osób zajmujących się edukacją dorosłych

Zapraszamy do korzystania z darmowych źródeł wiedzy! #ZostańwDomu

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych