Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Kapituła Konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” nominowała projekt Miasta Siedlce pt. „Regionalny projekt turystyczny Doliny Bugu” do nagrody głównej w kategorii turystyka mobilna i wirtualna. Na najlepsze projekty można głosować na stronie internetowej konkursu do 4 sierpnia.

Konkurs przeprowadzany jest już po raz ósmy i ma wyróżniać najlepsze przedsięwzięcia realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej. Poprzez promocję dobrych praktyk konkurs pokazuje wpływ Funduszy Europejskich na rozwój Polski i zachodzące w niej zmiany. Odbywa się w siedmiu kategoriach: rewitalizacja, obiekt turystyczny, turystyka mobilna i wirtualna, turystyka aktywna, kultura i sztuka, miejsce przyjazne rodzinie oraz edukacja. Pełna lista nominacji jest dostępna tutaj.

W konkursie „Polska Pięknieje” ruszyło głosowanie internautów.
www.polskapieknieje.gov.pl

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na mazowiecki projekt. Głosy można oddawać do 4 sierpnia, do godz. 12:00.

 

Konkurs Polska Pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich. Konkurs organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych