Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

14 listopada w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbyła się debata studencka „Różne wymiary samorządu”.

Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 20-lecia istnienia Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz 30-lecia Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej.

Uczestnicy debaty mieli okazję uczestniczyć w bloku warsztatowym składającym się z pięciu różnych paneli, ukazujących różne wymiary samorządu. Specjalni goście z Panem Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem na czele opowiedzieli m.in. o tym, czym jest dla nich samorządność, jak żyć zdrowo i ekologicznie, jak podróżować na własnych warunkach, jak dbać o bezpieczeństwo w sieci czy o tym jak budować i kreować swój wizerunek.

Po warsztatach odbył się występ pana Macieja Pędy – wielokrotnego mistrza Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikroiluzji, którego pokaz wzbudził zachwyt wszystkich zgromadzonych.

Organizatorami wydarzenia był wspomniany Samorząd Województwa Mazowieckiego i Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej. Partnerem debaty była również Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, której przedstawiciele informowali na swoim stoisku o możliwościach Funduszy Europejskich.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych