Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

14 listopada w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej odbyła się debata studencka „Różne wymiary samorządu”.

Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 20-lecia istnienia Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz 30-lecia Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej.

Uczestnicy debaty mieli okazję uczestniczyć w bloku warsztatowym składającym się z pięciu różnych paneli, ukazujących różne wymiary samorządu. Specjalni goście z Panem Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem na czele opowiedzieli m.in. o tym, czym jest dla nich samorządność, jak żyć zdrowo i ekologicznie, jak podróżować na własnych warunkach, jak dbać o bezpieczeństwo w sieci czy o tym jak budować i kreować swój wizerunek.

Po warsztatach odbył się występ pana Macieja Pędy – wielokrotnego mistrza Polski w sztuce iluzji scenicznej i mikroiluzji, którego pokaz wzbudził zachwyt wszystkich zgromadzonych.

Organizatorami wydarzenia był wspomniany Samorząd Województwa Mazowieckiego i Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej. Partnerem debaty była również Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, której przedstawiciele informowali na swoim stoisku o możliwościach Funduszy Europejskich.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych