Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W tym roku świętujemy 18 rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kampanię pn. Piękni 18-letni.

Stając się członkiem wspólnoty europejskiej otrzymaliśmy szereg nowych możliwości. Dzięki funduszom europejskim udało się zrealizować inwestycje m.in. w: infrastrukturę drogową, kolejową, modernizację i budowę budynków użyteczności publicznej czy ochronę zdrowia, ale także wesprzeć kształcenie obywateli, dofinansować nowe jak i już funkcjonujące firmy.

Chcąc pokazać więcej, rozpoczynamy kampanię w której prezentujemy historie wybranych bohaterów, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich na Mazowszu i opowiadają o tym z własnej perspektywy. Historie te znajdziecie w naszych mediach społecznościowych – Instagramie i YouTube.

Od listopada szukajcie naszych bohaterów również w mazowieckich kinach, oraz w lokalnych gazetach.

Dziś przedstawiamy pierwszą historię i pierwszą bohaterkę – Dominikę, uczennicę Zespołu Szkół w Miętnem na kierunku Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Wraz z innymi uczniami ze swojej szkoły zdobywa ona wiedzę o tym  jak prowadzić nowoczesne gospodarstwo dzięki warsztatowi, który został wyposażony w najnowszej generacji, profesjonalny sprzęt dzięki Funduszom Europejskim.

Zapraszamy do obejrzenia:

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś