Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Ruszają stypendia Marszałka dla zdolnej młodzieży z Mazowsza!

Dobrze się uczysz? Chcesz rozwijać swoje uzdolnienia i zainteresowania? Zgłoś się do nas! To stypendium może być dla Ciebie!

We wrześniu br. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje nabór wniosków do projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2019/2020.

Jest on skierowany do uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą uczniami klas VII i VIII szkół podstawowych oraz liceów ogólnokształcących na Mazowszu.

Nabór wniosków o przyznanie stypendium będzie się składał z dwóch części:

I część– elektroniczna rejestracja wniosków na stronie internetowej projektu pod adresem: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/,

II część– przekazanie wersji papierowej dokumentów do Urzędu.

Wygenerowany ze strony internetowej wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami, należy:

– przesłać pocztą na adres: Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa (decyduje data wpływu), albo:

– złożyć osobiście w siedzibie Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, pod ww. adresem.

Przyznanych zostanie 476 stypendiów. Jego wartość wyniesie nie mniej niż 4500 zł. Stypendium ma charakter edukacyjny. Otrzymane środki stypendysta będzie mógł przeznaczyć m.in. na zakup pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego, fachowej literatury, opłacenie uczestnictwa w obozach, wycieczkach edukacyjnych, kursach językowych, korzystania z Internetu, itp.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej projektu pod adresem: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/.

W przypadku pytań informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

(22) 597-94-410, 413, 423, 430, 435, 449 lub drogą elektroniczną pod adresem: edukacja@mazovia.pl.

 Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka jest projektem Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowanym przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś