Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Dobrze się uczysz?
Potrzebujesz pieniędzy na naukę?
Zgłoś się do nas!

 

Plakat informacyjny

 

Od 22 czerwca do 1 lipca br. będzie trwał nabór wniosków do projektu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem w nim udziału- zarejestruj wniosek na stronie internetowej projektu www.stypendia.oeiizk.waw.pl.

W ramach kryteriów naboru brane będą pod uwagę ponadprzeciętne wyniki w nauce, a dodatkowo premiowane będą osiągnięcia za zdobycie tytułu laureata lub finalisty w olimpiadach i/lub konkursach.

 

Wygenerowany z systemu wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami, należy złożyć osobiście lub przesłać listem poleconym do 10 lipca br. (decyduje data wpływu) na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Departament Edukacji Publicznej i Sportu

B. Brechta 3, 03-472 Warszawa

 

W ramach projektu realizowanego w roku szkolnym 2018/2019 przyznane zostanie 476 stypendiów. Przewidywana wartość stypendium wyniesie 4760 zł. Uczeń będzie mógł je przeznaczyć m.in. na zakup pomocy dydaktycznych, sprzętu komputerowego, fachowej literatury, opłacenie uczestnictwa w obozach, wycieczkach edukacyjnych, kursach językowych, korzystania z Internetu itp.).

Projekt skierowany jest do uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych, uczniów dotychczasowych gimnazjów oraz dotychczasowych trzyletnich liceów ogólnokształcących z Mazowsza, uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości.

Wszelkie informacje dotyczące projektu można uzyskać pod numerami telefonów:

(22) 59-79-410, 413, 430, 435, 442, 447, 449 lub drogą elektroniczną pod adresem: edukacja@mazovia.pl.

 

„Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” jest projektem Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowanym przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś