Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Chciałbyś zwiększyć szanse swojej firmy na rynku dzięki fachowej kadrze? Jak otrzymać dotacje na rozwój umiejętności pracowników.

Już  we wtorek 25 października o godz. 9.30 zapraszamy na kolejne z cyklu internetowych seminariów organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną. Dowiesz się z niego jak uzyskać wsparcie z Funduszy Europejskich na edukację pracowników i rozwój przedsiębiorstwa. W webinarium jako paneliści wezmą udział eksperci z m.in. Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Będą także odpowiadali na zadawane na bieżąco pytania uczestników.

Webinarium transmitowane będzie na żywo na stronie Gazety Prawnej

Aby wziąć udział w webinarium należy wcześniej zarejestrować się na stronie internetowej Gazety Prawnej.

Webinarium jest elementem projektu „Fundusze Europejskie – praktycznie” realizowanego przez Infor Biznes w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne poświęcone Funduszom Europejskim, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś