Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Chciałbyś zwiększyć szanse swojej firmy na rynku dzięki fachowej kadrze? Jak otrzymać dotacje na rozwój umiejętności pracowników.

Już  we wtorek 25 października o godz. 9.30 zapraszamy na kolejne z cyklu internetowych seminariów organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną. Dowiesz się z niego jak uzyskać wsparcie z Funduszy Europejskich na edukację pracowników i rozwój przedsiębiorstwa. W webinarium jako paneliści wezmą udział eksperci z m.in. Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Będą także odpowiadali na zadawane na bieżąco pytania uczestników.

Webinarium transmitowane będzie na żywo na stronie Gazety Prawnej

Aby wziąć udział w webinarium należy wcześniej zarejestrować się na stronie internetowej Gazety Prawnej.

Webinarium jest elementem projektu „Fundusze Europejskie – praktycznie” realizowanego przez Infor Biznes w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne poświęcone Funduszom Europejskim, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych