Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Czy możemy napisać dokumentację konkursową prostym językiem? Jak najbardziej. Uprościliśmy język dokumentacji konkursu Funduszy Europejskich (działanie 9.3 RPO WM). Konkurs dotyczy kompleksowego wsparcia usług ekonomii społecznej.

Prosty język w regulaminie

Jeśli zmierzasz  ubiegać się o środki w tym konkursie, możesz liczyć na prostszy język w regulaminie konkursu. Wprowadzone zmiany sprawiają, że dokument jest łatwiejszy w odbiorze i bardziej zrozumiały.

W pracy nad prostym językiem w dokumentacji wzięli udział liderzy prostego języka z MJWPU w ramach inicjatywy „Prosto i kropka”, której celem jest upraszczanie języka Funduszy Europejskich. Od marca 2019 r. MJWPU jest sygnatariuszem „Deklaracji na rzecz upraszczania języka”. Jest to działanie, które zainicjowało Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR).Porozumienie skupia obecnie 35 urzędów i instytucji, które chcą upraszczać swoją komunikację, wymieniać się wiedzą, promować zasady prostego języka, a także doskonalić kompetencje językowe swoich pracowników.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz podmioty świadczące usługi wsparcia ekonomii społecznej.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową:

Kliknij w odpowiedni link

9.3 Rozwój ekonomii społecznej (RPO Mazowieckiego), RPO Mazowieckiego

9.3 Rozwój ekonomii społecznej – RPMA.09.03.00-IP.01-14-098/20

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś