Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczyna szkolenia przygotowujące potencjalnych beneficjentów RPO WM 2014-2020 do aplikowania o środki unijne w nowej perspektywie finansowej.

Zapraszamy do udziału w dwudniowych szkoleniach „Wprowadzenie do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020„, które odbędą się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Celem szkoleń jest wprowadzenie w nową perspektywę finansową 2014-2020. Omówione zostaną także przykłady dobrych praktyk w zakresie wykorzystania środków unijnych z perspektywy finansowej 2007-2013 oraz przedstawione zostaną różnice pomiędzy starą i nową perspektywą finansową.

Poszczególne szkolenia są profilowane pod względem grupy odbiorców, co zapewni większą efektywność działań szkoleniowych.

Rekrutacja on-line oraz informacja o najbliższych terminach dostępna jest w dziale: weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Zapraszamy !

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś