Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczyna szkolenia przygotowujące potencjalnych beneficjentów RPO WM 2014-2020 do aplikowania o środki unijne w nowej perspektywie finansowej.

Zapraszamy do udziału w dwudniowych szkoleniach „Wprowadzenie do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020„, które odbędą się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Celem szkoleń jest wprowadzenie w nową perspektywę finansową 2014-2020. Omówione zostaną także przykłady dobrych praktyk w zakresie wykorzystania środków unijnych z perspektywy finansowej 2007-2013 oraz przedstawione zostaną różnice pomiędzy starą i nową perspektywą finansową.

Poszczególne szkolenia są profilowane pod względem grupy odbiorców, co zapewni większą efektywność działań szkoleniowych.

Rekrutacja on-line oraz informacja o najbliższych terminach dostępna jest w dziale: weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Zapraszamy !

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych