Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczyna szkolenia przygotowujące potencjalnych beneficjentów RPO WM 2014-2020 do aplikowania o środki unijne w nowej perspektywie finansowej.

Zapraszamy do udziału w dwudniowych szkoleniach „Wprowadzenie do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020„, które odbędą się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Celem szkoleń jest wprowadzenie w nową perspektywę finansową 2014-2020. Omówione zostaną także przykłady dobrych praktyk w zakresie wykorzystania środków unijnych z perspektywy finansowej 2007-2013 oraz przedstawione zostaną różnice pomiędzy starą i nową perspektywą finansową.

Poszczególne szkolenia są profilowane pod względem grupy odbiorców, co zapewni większą efektywność działań szkoleniowych.

Rekrutacja on-line oraz informacja o najbliższych terminach dostępna jest w dziale: weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Zapraszamy !

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych