Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczyna szkolenia przygotowujące potencjalnych beneficjentów RPO WM 2014-2020 do aplikowania o środki unijne w nowej perspektywie finansowej.

Zapraszamy do udziału w dwudniowych szkoleniach „Wprowadzenie do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020„, które odbędą się w Nowym Dworze Mazowieckim.

Celem szkoleń jest wprowadzenie w nową perspektywę finansową 2014-2020. Omówione zostaną także przykłady dobrych praktyk w zakresie wykorzystania środków unijnych z perspektywy finansowej 2007-2013 oraz przedstawione zostaną różnice pomiędzy starą i nową perspektywą finansową.

Poszczególne szkolenia są profilowane pod względem grupy odbiorców, co zapewni większą efektywność działań szkoleniowych.

Rekrutacja on-line oraz informacja o najbliższych terminach dostępna jest w dziale: weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Zapraszamy !

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych