Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Komisja Europejska przyjmuje zgłoszenia do drugiej edycji konkursu #RoadTripProject. Do wygrania jest niezwykła podróż przez kraje Unii Europejskiej. Termin na zgłoszenia mija 24 lipca br.

 

 

Co słychać w Europie? 

Tegoroczna edycja konkursu to nowe trasy do zwiedzania i nowe przygody. Osiem wybranych osób stworzy dwa zespoły – czterech uczestników wyruszy z Finlandii na Wyspy Kanaryjskie, a drugi zespół uda się z Irlandii na Cypr. Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty podróży – przeloty, noclegi, kieszonkowe. Do rywalizacji mogą przystąpić osoby w wieku 18-30 lat.

Podróż będzie trwała 5 tygodni (od końca sierpnia do końca września ). Zespoły odwiedzą  20 europejskich krajów. Uczestnicy będą spotykać się z mieszkańcami i żyć podczas podróży jak miejscowi. Ich misja: nie tylko odkrywać Europę w inny sposób, ale także odkrywać inną stronę siebie.

 

Wyjazd życia

Podróż będzie doskonałą okazją, aby zobaczyć jak zmieniły się kraje europejskie dzięki Funduszom Europejskim. Każdy zespół będzie dokumentował swoje przygody i dzielił się nimi w mediach społecznościowych.

 

Jak się zgłosić?

Aplikacja w postaci zdjęcia, krótkiego tekstu i wideo z prezentacją własnej osoby należy przesyłać poprzez stronę http://apply.roadtriproject.eu/register. Termin do 24 lipca br.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://roadtriproject.eu/terms-and-conditions.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych