Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Komisja Europejska przyjmuje zgłoszenia do drugiej edycji konkursu #RoadTripProject. Do wygrania jest niezwykła podróż przez kraje Unii Europejskiej. Termin na zgłoszenia mija 24 lipca br.

 

 

Co słychać w Europie? 

Tegoroczna edycja konkursu to nowe trasy do zwiedzania i nowe przygody. Osiem wybranych osób stworzy dwa zespoły – czterech uczestników wyruszy z Finlandii na Wyspy Kanaryjskie, a drugi zespół uda się z Irlandii na Cypr. Organizatorzy pokrywają wszystkie koszty podróży – przeloty, noclegi, kieszonkowe. Do rywalizacji mogą przystąpić osoby w wieku 18-30 lat.

Podróż będzie trwała 5 tygodni (od końca sierpnia do końca września ). Zespoły odwiedzą  20 europejskich krajów. Uczestnicy będą spotykać się z mieszkańcami i żyć podczas podróży jak miejscowi. Ich misja: nie tylko odkrywać Europę w inny sposób, ale także odkrywać inną stronę siebie.

 

Wyjazd życia

Podróż będzie doskonałą okazją, aby zobaczyć jak zmieniły się kraje europejskie dzięki Funduszom Europejskim. Każdy zespół będzie dokumentował swoje przygody i dzielił się nimi w mediach społecznościowych.

 

Jak się zgłosić?

Aplikacja w postaci zdjęcia, krótkiego tekstu i wideo z prezentacją własnej osoby należy przesyłać poprzez stronę http://apply.roadtriproject.eu/register. Termin do 24 lipca br.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://roadtriproject.eu/terms-and-conditions.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych