Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Wystartowały pierwsze konkursy o dofinansowanie z programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Otwiera to wszystkim możliwość pozyskania pieniędzy na projekty, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju regionu.

Startuj razem z nami po fundusze.

To nie kosmos!

Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz!

Takim hasłem opatrzone są reklamy w warszawskim metrze, które będą się wyświetlać na cyfrowych ekranach w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej na temat funduszy europejskich. W I linii metra zobaczysz nas na nośnikach Tri Play na stacjach i w przejściach podziemnych, w II linii metra na Digital Metroboardach umieszczonych na peronach. Zapraszamy Cię do wspólnego lotu w kosmos od 11 do 17 września.

Daj sobie szansę, sięgnij gwiazd!

Zapoznaj się z harmonogramem konkursów i sprawdź, na co możesz zdobyć pieniądze tutaj.

 Unia Europejska motywuje do zmian, a to wszystko dla poprawy życia mieszkańców Mazowsza. Razem z nami twórz nową przyszłość regionu.

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych