Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Komisja Europejska rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń w ramach konkursu REGIOSTARS 2019. Celem konkursu będzie promocja projektów innowacyjnych, które otrzymały dofinansowanie z funduszy europejskich.

Zgłoś swój projekt w 5 kategoriach

  1. Wspieranie transformacji cyfrowej (Promoting digital transformation).
  2. Łączenie zielonej, niebieskiej i szarej infrastruktury (Connecting green, blue and grey).
  3. Zwalczanie nierówności i ubóstwa (Combatting inequalities and poverty).
  4. Budowanie miast odpornych na zmianę klimatu (Building climate-resilient cities).
  5. Temat roku 2019: Modernizacja służby zdrowia (Topic of the year 2019: Modernising health services).

Z jednego programu można zgłosić maksymalnie pięć projektów, których rozpoczęcie nastąpiło po 1 stycznia 2007 r. Projekty powinny prezentować nowe podejścia do rozwoju regionalnego.

Konkurs trwa do 9 maja 2019 r.

Nagrodami będą film promocyjny o projekcie oraz puchar i certyfikat REGIOSTARS 2019. Wręczenie odbędzie się w Brukseli, podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast w październiku 2019 r. Wszyscy finaliści zostaną również zaproszeni do Brukseli na szkolenie w lipcu br., a ich projekty znajdą się w bazie najlepszych praktyk. Baza ta publikowana jest na stronie InfoRegio.

Więcej informacji dotyczących konkursu znajduje się na stronie: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/ruszyl-konkurs-regiostars-awards-2019

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych