Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jesteś Beneficjentem Funduszy Europejskich z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020? Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji projektu! Pamiętaj, że decydując się na korzystanie z wsparcia z Unii Europejskiej zobowiązałeś się do informowania o dofinansowaniu. Jest to też jeden z warunków rozliczenia projektu. Jak prawidłowo wypełniać obowiązki informacyjno-promocyjne? Zapraszamy do lektury poradnika pt. „6 Kroków do prawidłowego informowania o projektach dofinansowanych z Funduszy Europejskich na Mazowszu”, przygotowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

 

Każdy beneficjent funduszy europejskich zobowiązany jest do informowania uczestników projektu i jego odbiorców o źródle dofinansowania. Dzięki temu mieszkańcy mają szansę dowiedzieć się, jak Unia Europejska wpływa na otaczającą ich rzeczywistość.

 

Jak prawidłowo informować o projekcie?

Zapraszamy do lektury poradnika pt. „6 kroków do prawidłowego informowania o projektach dofinansowanych z Funduszy Europejskich na Mazowszu”

 

Gdzie szukać informacji o obowiązkach informacyjnych?

Szczegółowe informacje na temat obowiązków informacyjnych dostępne są w:

 

Pochwal się efektami Funduszy Europejskich!

Zachęcamy do dzielenia się efektami projektów dofinansowanych ze środków programu regionalnego! W tym celu zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Informacji i Promocji Funduszy Europejskich Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Wystarczy wysłać wiadomość na adresy media@mazowia.eu oraz publikacje@mazowia.eu w treści wskazując nazwę projektu.

 

Życzymy powodzenia w realizacji projektu!

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy
w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś