Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jesteś Beneficjentem Funduszy Europejskich z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020? Gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji projektu! Pamiętaj, że decydując się na korzystanie z wsparcia z Unii Europejskiej zobowiązałeś się do informowania o dofinansowaniu. Jest to też jeden z warunków rozliczenia projektu. Jak prawidłowo wypełniać obowiązki informacyjno-promocyjne? Zapraszamy do lektury poradnika pt. „6 Kroków do prawidłowego informowania o projektach dofinansowanych z Funduszy Europejskich na Mazowszu”, przygotowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

 

Każdy beneficjent funduszy europejskich zobowiązany jest do informowania uczestników projektu i jego odbiorców o źródle dofinansowania. Dzięki temu mieszkańcy mają szansę dowiedzieć się, jak Unia Europejska wpływa na otaczającą ich rzeczywistość.

 

Jak prawidłowo informować o projekcie?

Zapraszamy do lektury poradnika pt. „6 kroków do prawidłowego informowania o projektach dofinansowanych z Funduszy Europejskich na Mazowszu”

 

Gdzie szukać informacji o obowiązkach informacyjnych?

Szczegółowe informacje na temat obowiązków informacyjnych dostępne są w:

 

Pochwal się efektami Funduszy Europejskich!

Zachęcamy do dzielenia się efektami projektów dofinansowanych ze środków programu regionalnego! W tym celu zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Informacji i Promocji Funduszy Europejskich Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Wystarczy wysłać wiadomość na adresy media@mazowia.eu oraz publikacje@mazowia.eu w treści wskazując nazwę projektu.

 

Życzymy powodzenia w realizacji projektu!

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy
w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych