Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W sobotę 22 lipca, rodzinny MAZOpiknik odbędzie się w  Muzeum Wsi Radomskiej. Mieszkańcy regionu, a także turyści w atrakcyjny sposób będą mogli spędzić wolny czas. Koniecznie odwiedź strefę Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, w której czekają liczne atrakcje np. gry, konkursy, animacje dla dzieci. Od naszych ekspertów dowiesz się aktualnych informacji na temat nowych naborów wniosków w ramach perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.  Zapraszamy!

 

Grafika przedstawia napis Zapraszamy na MAZOpikniki. 22 lipca Radom, Muzeum Wsi Radomskiej, w tle widać rodzinę spędzającą wesoły czas na łonie natury.

 

Fundusze Europejskie obecne na MAZOpiknikach

Kolejny MAZOpiknik odbędzie się przy ul. Szydłowieckiej 30 w godzinach 11.00-20.00. Na terenie Muzeum Wsi Radomskiej będzie można m.in. posmakować produktów regionalnych, obejrzeć pokazy magiczne, wziąć udział w kursie nauki tańca oraz  zrobić las w słoiku, pomalować torby, zrobić własne mydełka i woreczki zapachowe.

W strefie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych znajdą się atrakcje dla dzieci i dorosłych np. strefa z konkursami, animacjami, malowanie twarzy oraz degustacja waty cukrowej. Osoby zainteresowane pozyskaniem funduszy europejskich otrzymają informacje o aktualnych możliwościach wsparcia z UE.

Zapraszamy także do strefy zdrowia i skorzystania z licznych usług medycznych. MAZOpiknik zakończy się występem wokalistki Arlety Lemańskiej oraz występem gwiazdy wieczoru – kabaretu  Pod Wyrwigroszem.

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś