Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu trwania naboru zgłoszeń naszego konkursu! Chcemy dać wszystkim zainteresowanym większą szansę na udział oraz umożliwić dostatecznie dużo czasu na przygotowanie swoich zgłoszeń. Dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć czas do 31 sierpnia 2023 r.

 

Grafika przedstawia napis: Uwaga termin przedłużony do 31 sierpnia!

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy już przesłali swoje zgłoszenia do tej pory. Dla tych, którzy jeszcze pracują nad swoimi projektami, mamy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli Wam dostarczyć więcej efektów zmian dzięki unijnym środkom.

 

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom! Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym zespołem organizacyjnym pod adresem lider-zmian@mazowia.eu lub telefonicznie pod numerami 22 542 27 21 oraz 22 542 23 30.

 

Przypominamy, że do udziału zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub wciąż realizują projekty w jednej z następujących dziedzin z poniższych obszarów:

  1. Zielone Fundusze Europejskie,
  2. Cyfrowe Fundusze Europejskie,
  3. Mobilne Fundusze Europejskie,
  4. Fundusze Europejskie bliskie mieszkańcom,
  5. Fundusze Europejskie dla Młodych,
  6. Przedsiębiorcze Fundusze Europejskie,
  7. Nowoczesne Fundusze Europejskie.

 

O wyłonieniu zwycięzców w kategoriach od 1 do 6 zadecydują sami mieszkańcy Mazowsza podczas głosowania internetowego zaplanowanego na październik. Ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast 14 listopada br. podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

 

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Do konkursu przyjmowane są wyłącznie projekty zakończone lub osiągające co najmniej 90% rozliczenia do 31 maja 2023 roku.
  • Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres lider-zmian@mazowia.eu do 31 sierpnia 2023 roku, do godziny 23:59.

 

Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia i mamy nadzieję, że ten konkurs będzie inspirującym wyzwaniem dla wszystkich uczestników.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś