Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jak co roku zapraszamy do współtworzenia największego w naszym regionie wydarzenia poświęconego funduszom europejskim – Forum Rozwoju Mazowsza. Nabór Partnerów wydarzenia został przedłużony do 30 września, ale już dziś zapraszamy do nadsyłania wstępnych zgłoszeń!

 

 

Podczas Forum nie tylko prezentujemy możliwości, jakie daje lub może dać korzystanie ze środków unijnych, ale przede wszystkim dajemy głos Wam – beneficjentom funduszy europejskich, ekspertom i mieszkańcom Mazowsza. Chcemy, aby dzięki stworzonej przez nas platformie wymiany myśli i doświadczeń, jaką jest Forum, a także dzięki Waszemu udziałowi, tegoroczna edycja była równie bogata, ciekawa i inspirująca, co poprzednie. W tym roku spotykamy się w dniach 14-15 listopada (wtorek-środa) w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa.

 

Co może zaproponować Partner wydarzenia

Główne formy udziału w wydarzeniu to wsparcie organizacji debat poprzez zapewnienie ekspertów i/lub aktywne włączenie się we współtworzenie przestrzeni Forum. Czyli – my przydzielamy Państwu bezpłatną powierzchnię wraz z podstawową infrastrukturą i wyposażeniem eventowym, na której można zorganizować stoisko promocyjne. Dajemy też możliwość zaprezentowania swojej oferty poprzez organizację różnorodnych aktywności skierowanych do uczestników wydarzenia np. konsultacji, warsztatów, dyskusji grupowych, gier rozwojowych, symulacji, pokazów czy konkursów.

 

O tym warto pamiętać: Wszystkie proponowane aktywności powinny promować efekty funduszy europejskich, stanowić inspirację dla osób i instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne lub być wprost dedykowane przyszłym beneficjentom tych środków.

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje – ograniczają nas tylko czas i warunki przestrzenne Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa!

 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wyboru Partnerów 13FRM na stronie Wydarzenia: https://forumrozwojumazowsza.pl/aktualnosci/szukamy-partnerow-13-forum-rozwoju-mazowsza/ oraz do nadesłania formularza zgłoszeniowego. Formularz wysyłamy drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 30 września 2023 r., ale gorąco zachęcamy do przesłania zgłoszenia wcześniej!

 

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?

 

  • Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 jest dostępny na tej stronie:
  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedInYouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś