Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Konkurs, który potrwa do końca sierpnia 2020 r. to promocja zrealizowanych projektów. Większość z nich powstała dzięki wsparciu Funduszy Europejskich dlatego warto pokazać efekty pracy mazowieckich beneficjentów.

Konkurs dla beneficjentów środków unijnych

Aby wziąć udział w inicjatywie, należy przesłać, najlepiej kilka, zdjęć projektu wraz z krótkim opisem na adres: info@euinmyregion.eu. W temacie maila należy wpisać: „EUinmyregion postcards”.

Co można zyskać?

Celem konkursu jest promocja projektów z unijnym dofinansowaniem przy wykorzystaniu wyjątkowych pocztówek przedstawiających efekty inwestycji. Dla autorów najciekawszych zdjęć organizatorzy konkursu przygotują 300 unikatowych pocztówek. Zachęcamy do udziału, pokażmy siłę Mazowsza!

Więcej informacji o konkursie i zasadach udziału znajduje się na stronie: https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/policy/communication/euinmyregion/postcards/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś