Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Konkurs, który potrwa do końca sierpnia 2020 r. to promocja zrealizowanych projektów. Większość z nich powstała dzięki wsparciu Funduszy Europejskich dlatego warto pokazać efekty pracy mazowieckich beneficjentów.

Konkurs dla beneficjentów środków unijnych

Aby wziąć udział w inicjatywie, należy przesłać, najlepiej kilka, zdjęć projektu wraz z krótkim opisem na adres: info@euinmyregion.eu. W temacie maila należy wpisać: “EUinmyregion postcards”.

Co można zyskać?

Celem konkursu jest promocja projektów z unijnym dofinansowaniem przy wykorzystaniu wyjątkowych pocztówek przedstawiających efekty inwestycji. Dla autorów najciekawszych zdjęć organizatorzy konkursu przygotują 300 unikatowych pocztówek. Zachęcamy do udziału, pokażmy siłę Mazowsza!

Więcej informacji o konkursie i zasadach udziału znajduje się na stronie: https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/policy/communication/euinmyregion/postcards/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych