Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Założenia projektu Programu Regionalnego: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2021 są prezentowane podczas cyklu konferencji regionalnych poświęconych efektom wdrażania funduszy europejskich na Mazowszu. Cykl konferencji nosi nazwę: „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE.”

W sumie zaplanowano 8 konferencji subregionalnych, których organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Konferencje regionalne odbyły się już w Ciechanowie (15 września), Sochaczewie (16 września), w Szydłowcu (17 września) i Siedlcach (20 września). Przed nami spotkania w Ostrołęce (22 września), Płocku (24 września), Otwocku (29 września)  i Grodzisku Mazowieckim (30 września). Konferencje są dostępne online na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na profilach w serwisach społecznościowych  MJWPU – Facebook i You Tube. Nagrania z konferencji, które już się odbyły, są także dostępne na stronie: www.funduszedlamazowsza.eu.

Prezentacja założeń projektu programu FEM 2021-2027 odbywa się w ramach konsultacji projektu prowadzonych  od 10 września 2021 r. do 17 października 2021 r.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach i konferencjach online!

 

Prezentacje przedstawiane podczas cyklu konferencji regionalnych:

Prezentacja konsultacje FEM wrzesień 2021 – RMR

Prezentacja konsultacje FEM wrzesień 2021 – RWS

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś