Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Założenia projektu Programu Regionalnego: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2021 są prezentowane podczas cyklu konferencji regionalnych poświęconych efektom wdrażania funduszy europejskich na Mazowszu. Cykl konferencji nosi nazwę: „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE.”

W sumie zaplanowano 8 konferencji subregionalnych, których organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Konferencje regionalne odbyły się już w Ciechanowie (15 września), Sochaczewie (16 września), w Szydłowcu (17 września) i Siedlcach (20 września). Przed nami spotkania w Ostrołęce (22 września), Płocku (24 września), Otwocku (29 września)  i Grodzisku Mazowieckim (30 września). Konferencje są dostępne online na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na profilach w serwisach społecznościowych  MJWPU – Facebook i You Tube. Nagrania z konferencji, które już się odbyły, są także dostępne na stronie: www.funduszedlamazowsza.eu.

Prezentacja założeń projektu programu FEM 2021-2027 odbywa się w ramach konsultacji projektu prowadzonych  od 10 września 2021 r. do 17 października 2021 r.

Zapraszamy do udziału w konsultacjach i konferencjach online!

 

Prezentacje przedstawiane podczas cyklu konferencji regionalnych:

Prezentacja konsultacje FEM wrzesień 2021 – RMR

Prezentacja konsultacje FEM wrzesień 2021 – RWS

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych