Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo,

przypominamy, że pracujemy w ograniczonej formule w związku z sytuacją epidemiczną i nadal zawieszone są usługi bezpośrednie świadczone w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. W związku z powyższym, zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych.

Wszelkie informacje o temat pracy Punktów oraz numery telefonów i adresy mailowe znajdują się w zakładce https://www.funduszedlamazowsza.eu/punkty-informacyjne/.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z zakładki: https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydarzenia/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/, w której znajdują sią aktualnie planowane spotkania i szkolenia w formie online.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych