Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

System SL2014 jest przeznaczony dla beneficjentów realizujących projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich. Dzięki systemowi można m.in. składać wnioski o płatność, prowadzić korespondencję z instytucją odpowiedzialną za ich weryfikację czy przekazywać dane niezbędne do realizacji projektu.

Co ważne wykorzystywanie systemu w procesie rozliczania realizowanego projektu jest obowiązkiem zawartym w umowie o dofinansowanie. Znajomość SL2014 jest więc niezbędna każdemu beneficjentowi.

Zachęcamy do zapoznania się z podręcznikiem beneficjenta zawierającym szczegółową instrukcją pracy w SL2014 oraz z interaktywnym przewodnikiem w zakresie obsługi systemu (prezentacja multimedialna). Materiały zostały opracowane i udostępnione przez Ministerstwo Rozwoju.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych