Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

System SL2014 jest przeznaczony dla beneficjentów realizujących projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich. Dzięki systemowi można m.in. składać wnioski o płatność, prowadzić korespondencję z instytucją odpowiedzialną za ich weryfikację czy przekazywać dane niezbędne do realizacji projektu.

Co ważne wykorzystywanie systemu w procesie rozliczania realizowanego projektu jest obowiązkiem zawartym w umowie o dofinansowanie. Znajomość SL2014 jest więc niezbędna każdemu beneficjentowi.

Zachęcamy do zapoznania się z podręcznikiem beneficjenta zawierającym szczegółową instrukcją pracy w SL2014 oraz z interaktywnym przewodnikiem w zakresie obsługi systemu (prezentacja multimedialna). Materiały zostały opracowane i udostępnione przez Ministerstwo Rozwoju.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych