Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 29 kwietnia odbędzie się internetowa konferencja „Spark of Change”. Ekonomiści, prawnicy, ludzie mediów i biznesu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w poruszaniu się w świecie pełnym zmian i nowych wyzwań w zakresie: prawa, podatków, zarządzania firmą, sprzedaży online, radzenia sobie z emocjami i szukania szansy w kryzysie. Nie zabraknie też informacji o możliwościach pozyskania funduszy europejskich. Partnerem merytorycznym wydarzenia w tym zakresie jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Konferencja składa się z 4 modułów dotyczących: sytuacji gospodarczej, innego spojrzenia na biznes, emocji oraz inspiracji. Do pierwszego z nich zaproszeni zostali ekonomiści, prawnicy i finansiści, którzy przedstawią prognozy gospodarcze dla Polski, rozwiązania prawne dla firm w trudnej sytuacji gospodarczej oraz wyjaśnią założenia tarczy antykryzysowej.

Podczas sesji pt. „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw” uczestnicy dowiedzą się z jakich możliwości mogą skorzystać firmy mierzące się z problemami w wyniku pandemii koronawirusa. Będzie to też okazja do poznania wciąż dostępnej oferty konkursów o unijne dofinansowanie. Sesja odbędzie się w godzinach 13.50-14.20. Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych reprezentować będzie ekspert Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia dostępnym na stronie www.sparkofchange.pl.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Udział jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja przez stronę https://sparkofchange.pl/#register .

Wydarzenie organizuje  KDK Events we współpracy z zespołem ekspertów SkillsMasters.

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych