Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 29 kwietnia odbędzie się internetowa konferencja „Spark of Change”. Ekonomiści, prawnicy, ludzie mediów i biznesu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w poruszaniu się w świecie pełnym zmian i nowych wyzwań w zakresie: prawa, podatków, zarządzania firmą, sprzedaży online, radzenia sobie z emocjami i szukania szansy w kryzysie. Nie zabraknie też informacji o możliwościach pozyskania funduszy europejskich. Partnerem merytorycznym wydarzenia w tym zakresie jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Konferencja składa się z 4 modułów dotyczących: sytuacji gospodarczej, innego spojrzenia na biznes, emocji oraz inspiracji. Do pierwszego z nich zaproszeni zostali ekonomiści, prawnicy i finansiści, którzy przedstawią prognozy gospodarcze dla Polski, rozwiązania prawne dla firm w trudnej sytuacji gospodarczej oraz wyjaśnią założenia tarczy antykryzysowej.

Podczas sesji pt. „Fundusze europejskie dla przedsiębiorstw” uczestnicy dowiedzą się z jakich możliwości mogą skorzystać firmy mierzące się z problemami w wyniku pandemii koronawirusa. Będzie to też okazja do poznania wciąż dostępnej oferty konkursów o unijne dofinansowanie. Sesja odbędzie się w godzinach 13.50-14.20. Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych reprezentować będzie ekspert Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia dostępnym na stronie www.sparkofchange.pl.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Udział jest bezpłatny, konieczna jest jednak rejestracja przez stronę https://sparkofchange.pl/#register .

Wydarzenie organizuje  KDK Events we współpracy z zespołem ekspertów SkillsMasters.

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś