Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Korzystasz z Funduszy Europejskich z programów na lata 2014-2020? Wypełnij ankietę i podziel się swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania elektronicznych systemów wymiany danych, za pośrednictwem których zarządzasz wdrażaniem projektu i wymieniasz informacje z władzami programu. Badanie organizowane jest przez Komisję Europejską wśród wszystkich państw członkowskich UE.

W ramach badania analizowane będzie działanie systemów elektronicznej wymiany danych wykorzystywanych do komunikacji pomiędzy instytucjami programu, a beneficjentami, którzy skorzystali ze wsparcia z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Funduszu Spójności.

Wyniki ankiety posłużą do oceny funkcjonowania systemów elektronicznej wymiany danych w całej Unii Europejskiej oraz do kształtowania polityki na okres 2021–2027. Wypełnienie ankiety zajmie około 20 minut, czas na wypełnienie mija 24 sierpnia br. Pamiętaj, że w razie potrzeby możesz zapisać niewypełnianą w całości ankietę i dokończyć ją później. Ankietę możesz wypełnić w dowolnym języku urzędowym UE.

Masz pytania? Napisz: e-cohesion@ppmi.lt

Ankieta: EUSurvey – Survey (europa.eu)

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych