Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Korzystasz z Funduszy Europejskich z programów na lata 2014-2020? Wypełnij ankietę i podziel się swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania elektronicznych systemów wymiany danych, za pośrednictwem których zarządzasz wdrażaniem projektu i wymieniasz informacje z władzami programu. Badanie organizowane jest przez Komisję Europejską wśród wszystkich państw członkowskich UE.

W ramach badania analizowane będzie działanie systemów elektronicznej wymiany danych wykorzystywanych do komunikacji pomiędzy instytucjami programu, a beneficjentami, którzy skorzystali ze wsparcia z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Funduszu Spójności.

Wyniki ankiety posłużą do oceny funkcjonowania systemów elektronicznej wymiany danych w całej Unii Europejskiej oraz do kształtowania polityki na okres 2021–2027. Wypełnienie ankiety zajmie około 20 minut, czas na wypełnienie mija 24 sierpnia br. Pamiętaj, że w razie potrzeby możesz zapisać niewypełnianą w całości ankietę i dokończyć ją później. Ankietę możesz wypełnić w dowolnym języku urzędowym UE.

Masz pytania? Napisz: e-cohesion@ppmi.lt

Ankieta: EUSurvey – Survey (europa.eu)

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś