Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Nie wiesz od czego zacząć, a może od razu skapitulowałeś widząc dokumentację konkursu? Uważasz, że fundusze europejskie to nie dla Ciebie, a pisanie wniosku, to „krew, pot i łzy”?!

Podziel się z nami tymi doświadczeniami. Napisz, czego brakuje w przekazie o funduszach – co pomogłoby Ci przejść przez ścieżkę dotacyjną #OdPomysłuDoDotacji #OdDotacjiDoRealizacji #SukcesPisanyDotacją.
Chcemy usłyszeć Twój głos i wsłuchać się w niego!

Podczas czwartkowego webinarium będziemy wsłuchiwać się w to, z czym masz problem, co cię blokuje przed przystąpieniem do działania. Następnie, zbierzemy wszystkie pytania, sugestie, propozycje i będziemy mogli „kroić na miarę Twoich potrzeb” webinaria, szkolenia i tworzone publikacje. Wszystko po to, abyś mógł jak najlepiej realizować swoje plany i pomysły. Bo to dzięki Tobie zmienia się Mazowsze … Pamiętaj o tym!

Rejestracja na wydarzenie

Bądź z nami w czwartki 🙂

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych