Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Nie wiesz od czego zacząć, a może od razu skapitulowałeś widząc dokumentację konkursu? Uważasz, że fundusze europejskie to nie dla Ciebie, a pisanie wniosku, to „krew, pot i łzy”?!

Podziel się z nami tymi doświadczeniami. Napisz, czego brakuje w przekazie o funduszach – co pomogłoby Ci przejść przez ścieżkę dotacyjną #OdPomysłuDoDotacji #OdDotacjiDoRealizacji #SukcesPisanyDotacją.
Chcemy usłyszeć Twój głos i wsłuchać się w niego!

Podczas czwartkowego webinarium będziemy wsłuchiwać się w to, z czym masz problem, co cię blokuje przed przystąpieniem do działania. Następnie, zbierzemy wszystkie pytania, sugestie, propozycje i będziemy mogli „kroić na miarę Twoich potrzeb” webinaria, szkolenia i tworzone publikacje. Wszystko po to, abyś mógł jak najlepiej realizować swoje plany i pomysły. Bo to dzięki Tobie zmienia się Mazowsze … Pamiętaj o tym!

Rejestracja na wydarzenie

Bądź z nami w czwartki 🙂

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych