Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zachęcamy do wypełnienia ankiety pn. „Rola miast i regionów w realizacji celów zrównoważonego rozwoju w niepewnej sytuacji geopolitycznej” organizowanej przez Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), Sieć Rozwiązań na rzecz Zrównoważonego Rozwoju (SDSN) i Europejski Komitet Regionów (KR). Badanie ma na celu podsumowanie postępów miast i regionów w realizacji celów zrównoważonego rozwoju, a także określenie wpływu sytuacji kryzysowych, w tym  pandemii COVID-19 na wdrażanie tych celów, zwłaszcza w obszarze energii i żywności. Czas na wypełnienie ankiety upływa 24 marca br. o północy.

 

Trzymana w dłoni makieta miasta, nad grafiką hasło: Weź udział w ankiecie!

 

Ankieta stanowi kontynuację wcześniejszych badań dotyczących lokalizacji celów zrównoważonego rozwoju, prowadzanych przez Europejski Komitet Regionów oraz Organizację Współpracy Gospodarczej i Rozwoju. Badanie skierowane jest do władz szczebla niższego niż krajowy – lokalnych, gminnych, metropolitalnych oraz regionalnych. Wyniki ankiety ukażą zaangażowanie regionów i miast w realizację celów zrównoważonego rozwoju, a także wskażą, jakie działania warto podjąć w obliczu niepewnej sytuacji geopolitycznej. Ponadto na podstawie ankiety opracowany zostanie dokument programowy oraz mapa, ukazująca zaangażowanie miast i regionów Unii Europejskiej w osiąganie celów zrównoważonego rozwoju. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 15 minut. Udział w badaniu jest możliwy do 24 marca br. do północy.

Ankieta dostępna jest na stronie: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SDGsUncertainGeopoliticalContext

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś