Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Ostatnia konferencja regionalna poświęcona roli funduszy europejskich w regionie siedleckim odbędzie się 28 listopada. Region, dzięki środkom z UE bardzo się zmienił, o czym świadczy ilość zrealizowanych inwestycji m.in. drogowych, kulturalnych, ekologicznych i społecznych. W konferencji udział weźmie zastępca dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Monika Tchórznicka, która podsumuje 18 lat w Unii Europejskiej oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Natomiast beneficjenci opowiedzą o swoich działaniach i zrealizowanych inwestycjach. Konferencja będzie transmitowana online.

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Siedlce 28 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone są punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

Fundusze Europejskie zmieniają życie mieszkańców Mazowsza

Ostatnia już konferencja odbędzie się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. W konferencji udział weźmie Janina Ewa Orzełowska członek zarządu województwa mazowieckiego oraz Monika Tchórznicka zastępca dyrektora w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Dyrektor Tchórznicka przedstawi założenia nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Przybliży m.in. jakie obszary wsparcia będą dostępne dla beneficjentów oraz na jaki procent dofinansowania będą mogli liczyć? Nie zabraknie również podsumowania 18 lat w Unii Europejskiej.

Podsumowanie regionu siedleckiego

O swoich doświadczeniach z funduszami europejskimi oraz o projektach zrealizowanych w siedleckim opowiedzą sami beneficjenci. Do udziału zaprosiliśmy m.in. zastępcę prezydenta miasta Siedlce, burmistrza Węgrowa oraz burmistrza Miasta i Gminy Łosice.

W programie konferencji są również prezentacje Stowarzyszenia Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej.

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś