Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już jutro 18 listopada w Ostrołęce, odbędzie się konferencja regionalna poświęcona roli funduszy europejskich w regionie ostrołęckim. Jakie inwestycje zostały zrealizowane i jak wpłynęły one na życie mieszkańców? Ile środków z Unii Europejskiej zasiliło gospodarkę regionu? O zmianach i korzyściach opowiedzą sami beneficjenci. Natomiast dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Mariusz Frankowski podsumuje 18 lat w UE oraz przybliży założenia nowej perspektywy. Konferencja będzie transmitowana online.

 

Grafika przedstawia napis: Cykl Konferencji Regionalnych Ostrołęka 18 listopada 2022. Na niebieskim tle zaznaczone s± punkty z nazwami miast i datami wszystkich konferencji na Mazowszu.

 

Fundusze Europejskie zmieniają życie mieszkańców Mazowsza

Kolejna konferencja regionalna odbędzie się w placówce edukacyjnej Multicentrum w Ostrołęce. W programie wydarzenia jest wystąpienie Mariusza Frankowskiego dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Dyrektor Frankowski przedstawi założenia nowej perspektywy  Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Przybliży m.in. jakie obszary wsparcia będą dostępne dla beneficjentów oraz na jaki procent dofinansowania będą mogli liczyć? Nie zabraknie również podsumowania 18 lat w Unii Europejskiej.

 

Transmisja online

 

 

Konferencja będzie transmitowana  na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook i kanale https://www.youtube.com/user/MJWPUTUBE.

W subregionie ostrołęckim zrealizowanych zostało wiele kluczowych projektów. Opowiedzą o nich m.in. przedstawiciel miasta Ostrołęka, wójt gminy Kadzidło, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przasnyszu czy członek zarządu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś