Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Piknikowy sezon ze strefą Funduszy Europejskich uważamy za otwarty. Pierwszy odbył się w miniony weekend  w miejscowości Lelis. Stoisko Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych cieszyło się dużym zainteresowaniem. Były gry, konkursy, animacje dla dzieci, a także profesjonalna informacja o możliwościach wsparcia w ramach nowej perspektywy Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.  

 

Grafika przedstawia napis Lato z Funduszami Europejskimi - zapraszamy na MAZOpikniki – w tle widać uczestników pikniku podczas aktywności i zabawy

 

Fundusze Europejskie w centrum uwagi

Na pierwszy MAZOpiknik z Funduszami Europejskimi zaprosiliśmy 27 maja do miejscowości Lelis w powiecie ostrołęckim. Strefa Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych dostępna była na terenie boiska przy ul. Szkolnej 51. Mieszkańcy dopisali, chętnie uczestniczyli w zaplanowanych aktywnościach, byli ciekawi również nowych możliwości i obszarów wsparcia ze środków europejskich.

Najmłodsi natomiast bawili się w strefie z konkursami, animacjami, było malowanie buziek, wata cukrowa i wesoła zabawa. Inną atrakcją MAZOpikniku był jarmark z mazowieckimi wyrobami ludowymi oraz produktami regionalnymi. W strefie zdrowia mieszkańcy korzystali z następujących usług: konsultacje dietetyczne, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, EKG, oznaczenia poziomu cukru i cholesterolu, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu, pomiar masy i składników ciała (woda i tłuszcz) – wyliczenie indeksu BMI, nauka pierwszej pomocy, warsztaty terapii zajęciowej i pokaz ambulansu. Zakończeniem imprezy był występ kabaretu  Łowcy.B.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś