Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wydała właśnie szóstą publikację z serii Perły Mazowsza, prezentującą efekty wdrażania programu regionalnego w województwie mazowieckim. Nasz region to miejsce niezwykłe, to różnorodność krajobrazu i kultury. Na przestrzeni lat Mazowsze bardzo się zmieniło. To niewątpliwie zasługa Funduszy Europejskich i ponad 5 tysięcy zrealizowanych projektów. W albumie opisujemy 17 wybranych  Pereł Mazowsza oraz 9 laureatów plebiscytu Lider Zmian 2023. Zapraszamy w wirtualną podróż po Mazowszu.

 

Dzięki Funduszom europejskim możliwa była np. rewitalizacja miast, doposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt medyczny, ochrona dziedzictwa kulturowego, budowa obwodnic, renowacja kościołów, wdrażanie innowacyjnych technologii, budowa ścieżek rowerowych czy termomodernizacja budynków użyteczności publicznej.

Wizytówki tych inwestycji znajdują się na kartach kolejnego albumu z serii Perły Mazowsza VI i Lider Zmian.

Album dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

Perły Mazowsza VI dodatkowo zostały opracowane w elektronicznej wersji w programie Microsoft Word oraz w PDF do odczytu przez program udźwiękawiający dla niewidomych użytkowników wersji polsko-angielskiej bez zdjęć oraz jako elektroniczna wersja adaptacji publikacji Perły Mazowsza VI  do potrzeb osób słabowidzących w druku powiększonym w wersji polsko-angielskiej ze zdjęciami.

Zapraszamy do lektury https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydawnictwa/poradniki-i-publikacje/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś