Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Nowy most na rzece Orzyc w miejscowości Brzeski Kołaki w powiecie przasnyskim już gotowy. Inwestycja była możliwa dzięki dofinansowaniu z UE w ramach RPO WM. Jutro w uroczystym otwarciu inwestycji udział weźmie marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

 

Wybudowany most o długości 60 metrów na rzece Orzyc jest częścią budowy układu drogowego Przasnyskiej Strefy Gospodarczej Chorzele. Jak twierdzi marszałek Adam Struzik realizacja projektu jest niezwykle ważna dla tego regionu. – Otwarcie tej inwestycji to duże ułatwienie dla kierowców podróżujących pomiędzy stolicą a Mazurami. Wyprowadzenie ruchu z centrum miasta, to także likwidacja tworzących się dotychczas korków, a przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Chorzel – podsumowuje marszałek.

 

Wartość całego projektu „Budowa układu drogowo – infrastrukturalnego terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej Chorzele. Połączenie z kolejową siecią TEN-T” to 39,5 mln zł, z czego 23,4 mln zł stanowiło dofinansowanie z UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

 

Serdecznie zapraszamy

na

uroczyste otwarcie nowego mostu na rzece Orzyc,

16 października 2020 r. (piątek), godz. 14:00

most na odcinku drogi powiatowej nr 3234W Chorzele-Brzeski Kołaki.

Ze względu na epidemię koronawirusa, bardzo prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś