Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Nadal masz szansę współtworzyć najważniejsze wydarzenie poświęcone Funduszom Europejskim na Mazowszu. Przedłużamy nabór do 5 sierpnia br. – nie zwlekaj i wyślij zgłoszenie. Dołącz do dyskusji o efektach wsparcia z Unii Europejskiej oraz możliwościach, jakie przyniosą kolejne lata. Zapraszamy beneficjentów Funduszy Europejskich oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem Mazowsza -samorządy, instytucje odpowiedzialne za programy europejskie, uczelnie, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, a także organizacje studenckie. 12. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się 26-27 października w Warszawie Regulamin naboru partnerów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.forumrozwojumazowsza.pl.

Do 5 sierpnia przedłużamy nabór Partnerów 12. Forum Rozwoju Mazowsza. Na zdjęciu młodzi ludzie w strojach biznesowych.

 

12. Forum Rozwoju Mazowsza – Przyszłość zaczyna się dziś!

 

12. Forum Rozwoju Mazowsza to bezpłatne, dwudniowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Będzie to przestrzeń do prezentacji przyszłych możliwości finansowania projektów, w tym w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podczas wydarzenia poruszymy tematy z wielu obszarów m.in.: ochrony zdrowia, rynku pracy, biznesu, edukacji, ekologii, cyberbezpieczeństwa, transportu czy turystyki. Ponadto podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian”, w którym to mieszkańcy zdecydują o wyłonieniu zwycięskich projektów.

 

Tegoroczna edycja podzielona zostanie na 3 strefy tematyczne:

  • Strefę Rozwoju Mazowsza,
  • Strefę Zdrowia,
  • Strefę Młodych.

 

Jak co roku będzie to przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli administracji, sektora biznesowego, naukowego i pozarządowego. Po raz pierwszy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia zapraszamy także samorządy i organizacje studenckie, aby podkreślić rolę osób młodych w rozwoju Unii Europejskiej. Specjalnie dedykowana im strefa zorganizowana zostanie z okazji trwającego Europejskiego Roku Młodzieży.

 

Jak zostać partnerem 12. Forum Rozwoju Mazowsza?

Do grona Partnerów wydarzenia zapraszamy samorządy, uczelnie, instytucje kultury, edukacji, ochrony zdrowia czy nauki, organizacje pozarządowe oraz studenckie. Jesteśmy otwarci na propozycje tematów debat, warsztatów, dyskusji, konsultacji, gier rozwojowych i innych form aktywności skierowanych do uczestników wydarzenia. Możesz także zorganizować ciekawe i angażujące zajęcia dla uczniów szkół średnich, studentów oraz absolwentów. Jeśli masz pomysł, w jaki sposób pobudzić rozwój regionu – podziel się nim z nami!

Zapraszamy do zapoznania  się z regulaminem naboru Partnerów oraz formularzem zgłoszeniowym dostępnymi na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Wypełniony formularz należy wysłać drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 5 sierpnia 2022 r.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś