Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Fundusze Europejskie aktywnie wspierają młodych w rozwoju kariery zawodowej. Skorzystaj z okazji i dowiedz się więcej na temat efektów wsparcia oraz przyszłych możliwości. Już 21 października Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich będzie udzielał konsultacji podczas I Targów Praktyk i Staży w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Wydarzenie odbędzie się na kampusie placówki, w Alejach Jerozolimskich 195 A, w godzinach 10.00-15.00. Targi są doskonałą okazją dla studentów i absolwentów, by zaplanować dalszą drogę zawodową, a także dowiedzieć się więcej o możliwych rodzajach dofinansowań z Unii Europejskiej.

Na grafice znajdują się kolorowe kółka oraz hasło: Targi Praktyk i Staży.

Zaplanuj swoją karierę razem z Funduszami Europejskimi

 Działania na rzecz młodzieży stanowią jeden z priorytetów Unii Europejskiej. Dzięki dofinansowaniom masz możliwość dokształcać się, stać się aktywnym zawodowo, a także rozwijać własną firmę. Z efektów wsparcia Unii Europejskiej korzystają zarówno uczniowie i studenci, jak i absolwenci oraz nauczyciele. Wsparcie z Unii Europejskiej już od 18 lat umożliwia podnoszenie jakości nauczania oraz zwiększa szanse osób bezrobotnych na pozyskanie pracy. Odwiedź Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich i porozmawiaj z konsultantami na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Widzimy się już 21 października w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia, Aleje Jerozolimskie 195 A w godzinach od 10.00 do 15.00. Zapraszamy!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych