Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Beneficjenci projektów realizowanych w ramach instrumentu finansowego REACT-EU są zobowiązani do zamieszczenia informacji słownej na temat uzyskanego wsparcia. Obowiązek został wprowadzony w zaktualizowanym „Podręczniku wnioskodawcy i beneficjenta programów polityki spójności 2014-2020 w zakresie informacji i promocji”.

Obowiązek umieszczania informacji słownej nt. wsparcia ze środków REACT-EU wynika z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/2220 z 23 grudnia 2020 r. (zmieniającego Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 1303/2013).

W załącznikach znajduje się wzór tablicy informacyjnej/pamiątkowej i przykładowy wzór plakatu RPO dla projektów realizowanych w ramach instrumentu finansowego REACT-EU. Dla obu wzorów przygotowany został także plik z modułami X wskazującymi rozmieszczenie informacji słownej „Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19”.

Zastosowane fonty:

– tablica 80×120: Ubuntu Regular, rozmiar: 68,9, kerning: auto, światło: 0

– tablica 200×300: Ubuntu Regular, rozmiar: 172, 3681, kerning: auto, światło: 0

– plakat: Ubuntu Regular, rozmiar: 24.

Prosimy pamiętać, że parametry fontów mają charakter rekomendacji. Projektując tablicę beneficjent musi dostosować odpowiednio wielkość fontów w tytule i celu projektu, tak aby znak UE wraz z odniesieniem do Unii i funduszu, tytuł projektu oraz cel projektu zajmowały co najmniej 25% powierzchni tablicy.

Zobacz także: Podręcznik wnioskodawcy i beneficjenta programów polityki spójności 2014-2020 w zakresie informacji i promocji

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś