Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Pandemiczna rzeczywistość, bardziej niż wcześniejsze doświadczenia, wyostrzyła potrzebę dbania o kondycję psychospołeczną, a także odporność na stres u dzieci i młodzieży. Kompetencje z tych obszarów stały się jednymi z kluczowych do rozwinięcia w trakcie edukacji. Jak bardzo zmieniła się rola szkoły i nauczycieli? Jak zaciekawić i wzmacniać zainteresowania uczniów? Co zrobić, żeby technologie nie były celem samym w sobie, ale efektywnym narzędziem kształcenia? Jak zadbać o równy dostęp do edukacji bez względu na miejsce zamieszkania? Dlaczego warto świętować porażki? I czy podcinanie gałęzi na której wszyscy siedzimy jest na pewno dobrym kierunkiem? O tym rozmawiali eksperci debaty „I kto tu kogo uczy?” zorganizowanej podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy!

 

Baner promujący debatę: „I kto tu kogo uczy?”, uczestnicy debaty.

 

O rozwoju edukacji dyskutowali:

  • dr Konrad Ciesiołkiewicz, Prezes Zarządu Fundacji Orange;
  • Agata Łuczyńska, Prezes Fundacji Szkoła z Klasą;
  • Elżbieta Szymanik, Zastępca Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych;
  • Katarzyna Zaunar, Ekspert w obszarze edukacji i rynku pracy.

 

Dyskusję prowadziła Anna Dziama, Zastępca Dyrektora Programowego ds. Edukacji w Centrum Nauki Kopernik.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty!

(relacja dostępna w wersji z napisami)

 

 

O wydarzeniu

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu.  Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Jedenasta edycja forum odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2021 roku w formule zdalnej. Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Europejskiego Komitetu Regionów oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia (FacebookLinkedIn oraz YouTube), gdzie publikowane są relacje z debat oraz wystąpień z udziałem zaproszonych ekspertów.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych