Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Od prawie dwóch lat mierzymy się z najbardziej niespodziewanym wyzwaniem naszych czasów. Sektor medyczny codziennie walczy o zdrowie i życie mieszkańców, również dzięki aparaturze dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej. Jak widzimy przyszłość opieki medycznej i co można zrobić, aby uniknąć załamania systemu? W jakim stopniu rewolucja cyfrowa przyczynia się do poprawy sytuacji? Jak jednocześnie ograniczyć ryzyko wykluczenia zdrowotnego? Jak zachęcić pacjentów do monitorowania swojego stanu zdrowia i korzystania z działań profilaktycznych? O tych wszystkich zagadnieniach rozmawiali eksperci podczas debaty: „Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie” zorganizowanej w ramach 11. Forum Rozwoju Mazowsza. Zapraszamy do oglądania!

 

Baner promujący debatę: „Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie.”

 

O przyszłości ochrony zdrowia w pandemii i po pandemii dyskutowali:

 

  • dr n. med. Maciej Piróg, Dyrektor Zarządzający Kliniki Budzik dla Dzieci w Warszawie – Międzylesiu;
  • Anna Rulkiewicz, Wiceprezydent Pracodawców RP, Prezes Grupy LUX MED, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej;
  • Grzegorz Błażewicz, Zastępca Rzecznika Praw Pacjenta.

 

Dyskusję prowadziła prof. dr hab. Katarzyna Kolasa, Kierownik Zakładu Ekonomiki Zdrowia i Zarządzania Opieką Zdrowotną w Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty!

(relacja dostępna jest z napisami)

 

 

O wydarzeniu

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu.  Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Jedenasta edycja forum odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2021 roku w formule zdalnej. Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Europejskiego Komitetu Regionów oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia (FacebookLinkedIn oraz YouTube), gdzie publikowane są relacje z debat oraz wystąpień z udziałem zaproszonych ekspertów.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś