Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego zorganizuje osiem konferencji regionalnych. Celem wydarzeń będzie podsumowanie kończącej się perspektywy finansowej na lata 2014-2020, pokazanie efektów zrealizowanych inwestycji w subregionach Mazowsza, a także przedstawienie wstępnych założeń programu regionalnego w ramach perspektywy 2021-2027.

Już we wrześniu Konferencje regionalne poświęcone efektom Funduszy Europejskich na Mazowszu

Zdrowie i rozwój Mazowsza

W tym roku hasło konferencji to „Zdrowie i rozwój Mazowsza – #eFEktUE. Czy środki europejskie pomogły przetrwać trudny czas pandemii? Jak subregiony poradziły sobie i czy wygrały walkę z COVID-19? Na te pytania otrzymamy odpowiedź podczas konferencji regionalnych. Wystąpią na nich przedstawiciele Zarządu Województwa Mazowieckiego, Dyrekcja Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, a także beneficjenci funduszy europejskich. Konferencje będą dostępne on-line na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz na naszym profilu w serwisie społecznościowym Facebook.

Konferencje dedykowane mazowieckim regionom to już tradycja. Chcemy podkreślać znaczenie funduszy europejskich, chwalić się efektami zrealizowanych projektów i docenić wkład pracy naszych wnioskodawców – podkreśla Mariusz Frankowski, dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

W programie każdego wydarzenia  znajdzie się podsumowanie unijnego wsparcia w danym regionie, pokażemy sukcesy wnioskodawców i efekty zrealizowanych inwestycji. Odpowiemy na pytanie, co zmieniło się wokół nas, dzięki miliardom euro.  Ile inwestycji i z jakiego obszaru udało się zrealizować samorządom, przedsiębiorcom, instytucjom kultury czy placówkom medycznym.

Gdzie i kiedy?

Konferencje regionalne odbędą się w Ciechanowie (15 września), Sochaczewie (16 września), w Szydłowcu (17 września), Siedlcach (20 września), Ostrołęce (22 września), Płocku (24 września), Otwocku (29 września)  i Grodzisku Mazowieckim (30 września).

Kolejne wyzwania

Dodatkowo goście konferencji dowiedzą się, na co zostanie przeznaczonych prawie 2,5 miliarda euro w ramach perspektywy 2021-2027. Jakie projekty będą miały zielone światło na  dofinansowanie w kolejnym okresie?

Więcej informacji o konferencjach organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych znajdzie się pod adresem: www.funduszedlamazowsza.eu

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś