Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już w najbliższy czwartek 19 kwietnia 2018 r. eksperci z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące możliwości pozyskiwania środków unijnych m.in. na założenie i rozwój istniejącej działalności gospodarczej.

 

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego). Fundusze unijne przyznane na lata 2014-2020 dają szereg możliwości. Środki te wspierają kulturę, służbę zdrowia. Dofinansowana jest działalność badawczo-rozwojowa, poprawia się, jakość życia i środowiska. Dzięki funduszom na lepsze zmienia się transport, a także poziom innowacji w regionie. Pomoc kierowana jest na rozwój przedsiębiorczości oraz na podniesienie poziomu edukacji.

Program spotkania

Pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich  zaprezentują, jakie są możliwości i obszary wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Przedstawią zasady działania programów unijnych oraz przybliżą procedury aplikowania o środki. Uczestnicy szkolenia otrzymają także informację o najbliższych naborach wniosków o dofinansowanie.

Więcej informacji znajduje się na: http://www.bielany.waw.pl/page/342,aktualnosci.html?id=1502

 

O RPO WM

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Maksymalne dofinansowanie wynosi 80 procent wartości projektu. Na 2018 r. zaplanowano 23 konkursy na ok. 490 mln zł.

Gdzie szukać informacji?

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami z  Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich zlokalizowanego w siedzibie MJWPU w Warszawie lub jednego z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Siedlcach, Płocku, Ciechanowie, Radomiu i Ostrołęce.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 (najważniejsze informacje o konkursach, szkoleniach, spotkaniach informacyjnych, dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś