Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już w najbliższy czwartek 19 kwietnia 2018 r. eksperci z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące możliwości pozyskiwania środków unijnych m.in. na założenie i rozwój istniejącej działalności gospodarczej.

 

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Bielany przy ul. S. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego). Fundusze unijne przyznane na lata 2014-2020 dają szereg możliwości. Środki te wspierają kulturę, służbę zdrowia. Dofinansowana jest działalność badawczo-rozwojowa, poprawia się, jakość życia i środowiska. Dzięki funduszom na lepsze zmienia się transport, a także poziom innowacji w regionie. Pomoc kierowana jest na rozwój przedsiębiorczości oraz na podniesienie poziomu edukacji.

Program spotkania

Pracownicy Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich  zaprezentują, jakie są możliwości i obszary wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Przedstawią zasady działania programów unijnych oraz przybliżą procedury aplikowania o środki. Uczestnicy szkolenia otrzymają także informację o najbliższych naborach wniosków o dofinansowanie.

Więcej informacji znajduje się na: http://www.bielany.waw.pl/page/342,aktualnosci.html?id=1502

 

O RPO WM

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Maksymalne dofinansowanie wynosi 80 procent wartości projektu. Na 2018 r. zaplanowano 23 konkursy na ok. 490 mln zł.

Gdzie szukać informacji?

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami z  Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich zlokalizowanego w siedzibie MJWPU w Warszawie lub jednego z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Siedlcach, Płocku, Ciechanowie, Radomiu i Ostrołęce.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 (najważniejsze informacje o konkursach, szkoleniach, spotkaniach informacyjnych, dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych