Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapoznaj się z najnowszym wydaniem magazynu Fundusze Europejskie na Mazowszu, które stanowi kompendium wiedzy o dynamicznym rozwoju naszego regionu. W tym numerze znajdziesz artykuły, które ukazują jak fundusze unijne przekształcają Mazowsze, tworząc przestrzeń dla innowacji, kultury i edukacji.

W numerze:

„Jesteśmy gotowi do pracy” – Wywiad z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego:

  • Nie przegap  wywiadu z Adamem Struzikiem, marszałkiem Województwa Mazowieckiego, który dzieli się swoją wizją wykorzystania funduszy europejskich dla dalszego rozwoju regionu.

„Szczęśliwa trzynastka” – Podsumowanie 13. Forum Rozwoju Mazowsza:

  • 13. edycja Forum stała się miejscem inspirujących rozmów i wymiany doświadczeń między przedstawicielami różnych sektorów, przeczytasz o tym w najnowszym numerze

„Modernizacja Teatru Baj w Warszawie” – inwestycje w dziedzictwo kulturowe:

  • Odkryj, jak fundusze europejskie pomagają w ochronie i promocji kultury na przykładzie modernizacji najstarszego w Polsce teatru lalek dla dzieci.

„Edukacja przyszłości” – Inwestycje w Rozwój Edukacyjny:

  • Poznaj innowacyjne podejścia do edukacji, które są wprowadzane na Mazowszu, aby sprostać wyzwaniom jutra.

Liderzy Zmian Funduszy Europejskich 2023:

  • Prezentujemy zwycięskie projekty wybrane przez mieszkańców i Kapitułę Konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich. Są one  symbolicznym podsumowaniem programu regionalnego na lata 2014-2020 oraz inspiracją dla przyszłych inicjatyw.

Hat trick nagród na Festiwalu EnergaCAMERIMAGE 2023:

  • Przeczytaj artykuł poświęcony osiągnięciu wyjątkowego, potrójnego sukcesu na prestiżowym festiwalu filmowym EnergaCAMERIMAGE 2023.

Magazyn „Fundusze Europejskie na Mazowszu” to nie tylko cenne źródło informacji, ale także inspiracja do działania. Każdy artykuł to kolejny krok w odkrywaniu, jak fundusze unijne przyczyniają się do korzystnych zmian naszego regionu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną wersją elektroniczną magazynu, dostępną na www.funduszenamazowszu.eu. Zanurz się w świecie możliwości i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, które kształtują przyszłość Mazowsza.

Do pobrania:

Fundusze Europejskie na Mazowszu

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś