Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zmieniamy się dla Was i mamy dobrą wiadomość, że już od dzisiaj działa nowa strona internetowa www.funduszeUEdlaMazowsza.eu. Przejrzysty interfejs, zawsze aktualne informacje, po prostu fundusze europejskie bez tajemnic. Wejdź i przekonaj się sam.

 

Grafika przedstawia napis Witamy na nowej stronie www.funduszeUEdlaMazowsza.eu. Fundusze Europejskie bez tajemnic - informujemy i doradzamy

 

Portal nowych możliwości

Uruchomienie nowej odsłony portalu wiąże się z nowym programem Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Nowoczesna szata graficzna, nawigacja i czytelność strony – to jej atuty.

A co jeszcze? Zawsze znajdziesz aktualne informacje o naborach wniosków, wyniki zakończonych konkursów, obejrzysz filmy, które w ciekawy sposób pokazują efekty zrealizowanych inwestycji. To oczywiście nie wszystko. Na stronie www.funduszeUEdlaMazowsza.eu publikujemy ważne dokumenty, takie jak np. Szczegółowy Opis Priorytetów Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 czy Kartę Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Publikujemy także poradniki z wielu obszarów związanych z aplikowaniem o środki europejskie.

Bez tajemnic dzielimy się sukcesami projektów, które zmieniły jakość życia mieszkańców Mazowsza. Poinformujemy o każdym bezpłatnym szkoleniu oraz ciekawym wydarzeniu związanym z funduszami europejskimi. Na stronie łatwo znajdziesz wejście do świata mediów społecznościowych, stosownie wyeksponowane ikonki zachęcają do przeglądania funduszowego Facebooka, Instagrama, YouTuba, LinkedIn, X oraz Pinteresta.

Stara strona nie znika

Beneficjenci nadal mogą korzystać ze strony www.funduszedlamazowsza.eu, która jest dedykowana RPO WM 2014-2020. Wszelkie aktualizacje do ogłoszonych naborów wniosków, dokumenty związane z tą perspektywą będą tutaj dostępne.

Zapraszamy na naszą nową stronę, funduszowy pakiet informacji czeka na www.funduszeUEdlaMazowsza.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś