Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zdjęcie przedstawia tablet z wyświetloną storną broszury, obok leżą okulary

Przed Wami kolejny numer broszury z cyklu #eFEktUE. Tym razem podsumowaliśmy działania informacyjno-promocyjne prowadzone pod koniec ubiegłego roku. Niewątpliwie największym wydarzeniem było 11 Forum Rozwoju Mazowsza, które odbyło się w grudniu i po raz pierwszy w formule on-line. Współtworzyło je ponad 70 ekspertów reprezentujących ponad 50 instytucji publicznych, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. W trakcie Forum odbyło się 12 debat, wystąpienia i czaty tematyczne z różnych obszarów. W efekcie wydarzenie zyskało prawie 7 tys. wyświetleń.

Na łamach tej broszury przekazujemy relacje z wybranych debat. Na jakie wsparcie z Unii Europejskiej może liczyć Mazowsze w perspektywie finansowej na lata 2021-2027? Jakie są potrzeby, wyzwania i trendy w rozwoju biznesu w nowej rzeczywistości? Z jakimi wyzwaniami klimatycznymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższym czasie? Jak czas ograniczeń wynikający z pandemii wpłynął na sektor kultury, jak instytucje poradziły sobie z przeniesieniem aktywności w przestrzeń wirtualną?

Odpowiedzi na te pytania starali się znaleźć zaproszeni do udziału w dyskusjach goście. Zapraszamy do lektury. Poznaj ich punkt widzenia.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś