Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zdjęcie przedstawia tablet z wyświetloną storną broszury, obok leżą okulary

Przed Wami kolejny numer broszury z cyklu #eFEktUE. Tym razem podsumowaliśmy działania informacyjno-promocyjne prowadzone pod koniec ubiegłego roku. Niewątpliwie największym wydarzeniem było 11 Forum Rozwoju Mazowsza, które odbyło się w grudniu i po raz pierwszy w formule on-line. Współtworzyło je ponad 70 ekspertów reprezentujących ponad 50 instytucji publicznych, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. W trakcie Forum odbyło się 12 debat, wystąpienia i czaty tematyczne z różnych obszarów. W efekcie wydarzenie zyskało prawie 7 tys. wyświetleń.

Na łamach tej broszury przekazujemy relacje z wybranych debat. Na jakie wsparcie z Unii Europejskiej może liczyć Mazowsze w perspektywie finansowej na lata 2021-2027? Jakie są potrzeby, wyzwania i trendy w rozwoju biznesu w nowej rzeczywistości? Z jakimi wyzwaniami klimatycznymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższym czasie? Jak czas ograniczeń wynikający z pandemii wpłynął na sektor kultury, jak instytucje poradziły sobie z przeniesieniem aktywności w przestrzeń wirtualną?

Odpowiedzi na te pytania starali się znaleźć zaproszeni do udziału w dyskusjach goście. Zapraszamy do lektury. Poznaj ich punkt widzenia.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych