Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym Funduszom Europejskim w regionie. Tegoroczna, 11. edycja odbędzie się pod hasłem #eFEktUE i przeprowadzona zostanie wyjątkowo w formule zdalnej. Już 8 grudnia zapraszamy do udziału w debacie poświęconej zdrowiu pt. Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie. Spotkanie z ekspertami w tej dziedzinie pomoże znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad Forum objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. 

 

 

Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie. 

Debatę poprowadzi prof. ALK dr hab. Katarzyna Kolasa – Kierownik Zakładu Ekonomiki Zdrowia i Zarządzania Opieką Zdrowotną w Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnikami dyskusji będą dr n. med. Maciej Piróg – Dyrektor Zarządzający Kliniki Budzik, Anna Rulkiewicz – Wiceprezydent Pracodawców RP, Prezes Grupy LUX MED, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Medycyny Prywatnej dr Jarosław Rosłon – Dyrektor Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie oraz Grzegorz Błażewicz, Zastępca Rzecznika Praw Pacjenta.  

Wspólnie z ekspertami spróbujemy znaleźć odpowiedzi na pytania związane z niezbędnymi zmianami systemowymi w służbie zdrowia. Co zrobić, jakie działania wdrożyć, aby sprostać wymaganiom rzeczywistości po pandemii koronawirusa. Tego właśnie będzie dotyczyć debata pt.  „Gdy nie widać wroga. (Nie)równa walka o życie i zdrowie”. Spotkanie będzie próbą zdefiniowania największych potrzeb i wyzwań w obszarze ochrony zdrowia i odpowiedzią, jaką rolę odegrały fundusze europejskie w tym zakresie. Poruszymy również kwestię możliwości wykorzystania digitalizacji na rzecz zwiększania zaangażowania społeczeństwa w profilaktykę zdrowotną. 

Debata już 8 grudnia (środa) w godzinach 12.00- 12.50. Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/events/603153571017662/  

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś