Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo,

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych informuje, że w dniu 29 lipca br. zostaną przeprowadzone prace serwisowe systemu obsługi wniosków aplikacyjnych MEWA 2.0.
Związana z tym całkowita niedostępność systemu dla wnioskodawców/beneficjentów planowana jest na pełne 24 godziny (od 00.00 do 24.00). Oznacza to, że jakiekolwiek działania za pośrednictwem systemu MEWA 2.0 , w tym przygotowywanie i składanie dokumentów w formie elektronicznej nie będzie możliwe.

Jednocześnie MJWPU pragnie podkreślić, że przysługuje Państwu wydłużenie terminu na składanie dokumentów wynikające z problemów spowodowanych przerwą.
Za utrudnienia przepraszamy.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2022 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych